01.01.1988 yılında istanbul avrupa yakasında ilk defa yöresel Konya mutfağı salonunu açtık. 1990 Yılında ikinci şube, 1994 yılında Anadolu yakasında üçüncü şubeyi, 1995 yılında altıncı şubeyi, 2000 yılında yedinci şubeyi, 2001 yılında sekizinci şubeyi, 2003 yılında dokuzuncu şubeyi, 2004 yılında onuncu şubeyi, 2005 yılında on birinci şubeyi 2011 yılında yon ikinci şubeyi, 2015 yılında on üçüncü şubemizin açılışını yaptık..

Kuruluşumuzdan bugüne kadar hiç aksatmadan, kullanmakta olduğumuz tüm ürünleri Ereğli / Konya’dan tedarik ettik. İlk önceliğimiz tüm misafirlerimizin rahat etmeleri; güvende olmaları, sağlıklı, lezzetli, temiz ve hijyenik ortamda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

32 Yılın vermiş olduğu tecrübe, olgunlukla misafirlerimizi (müşterilerimizi) yakınımız ve akrabamız olarak gormekteyiz. 90 ‘lı yılların çocukları Şu an kendi çocukları ile gelerek, çocukluk hallerini yad ediyorlar..

Tüm müşterilerimiz kalite damak tadı, yöresel lezzet ve ev sıcaklığındaki ortamımız sayesinde bizleri tercih etmeye devam etmektedir.

Geleneksel lezzetlerin modern ve “hijyenik ortamda misafirlerimizle paylaşıldığı bir işletme”
Konya Yöresel Yemeklerini ve kültürünü devam ettirme arzusu bir mutfak için en değerli adımdır. Sadece lezzet değil yemeğin etrafında dönen yaşam ve içindeki anılar da geleceğe taşınıp değer kazandırmaktadır.